O firmie

Jesteśmy wiodącym producentem prefabrykowanych wiązarów drewnianych, łączonych płytkami kolczastymi firmy Mitek w północnej Polsce. Zakład w Borkowie powstał w 2004 roku i od tamtej pory wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy ponad 1000 konstrukcji dachowych.

 

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy oraz własne biuro projektowe.

 

Klienci, którzy się do nas zwracają mogą liczyć na pełen profesjonalizm począwszy od zaprojektowania konstrukcji, po wyprodukowanie i zamontowanie więźby.
Nasze duże doświadczenie przekłada sie na optymalizację kosztów konstrukcji.

Współpraca

Nasze długoletnie doświadczenie w branży prefabrykowanych wiązarów daje nam możliwość wspierania biur projektowych podczas projektowania konstrukcji drewnianych z wykorzystaniem płytek kolczastych.

 

Ponadto jesteśmy w stanie dostarczyć oraz zamontować wieźby dachowe zarówno w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych I rolniczych dzięki czemu korzystają z naszych usług firmy ciesielskie, dekarskie, ogólnobudowlane jak i developerzy czy rolnicy.

 

Nasze duże możliwości i szeroki zakres działań sprawiają, że jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z biurami inżynieryjnymi i firmami budowlanymi w dziedzinie budownictwa drewnianego